Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec

Wiktor Dmochowski z medalem mistrzostw Polski

Wiktor Dmochowski ma za sobą kolejny bardzo udany sezon w barwach Uczniowskiego Klubu Sportowego Fight Academy Ostrołęka. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka stanął na wysokości zadania, zdobywając m.in. medal mistrzostw Polski.

2021/01/wiktor-dmochowski-jpg_5ff83d7b31aaa

18-latek we wrześniu wziął udział w odbywającej się w Ostrowi Mazowieckiej rywalizacji Power Challenge, gdzie w kategorii sportów walki stanął na najniższym stopniu podium. Warty uwagi jest występ zawodnika na odbywających się w Ełku październikowych Mistrzostwach Polski w Kickboxingu K-1 Rules, gdzie zdobył brązowy medal w kategorii juniorów starszych do 67 kg. Godny uznania jest również występ sportowca na listopadowych Mistrzostwach Warszawy K-1 Rules, gdzie poprzez zwycięstwo w obydwu odbytych pojedynkach zdobył złoty medal w kategorii juniorów starszych do 67 kg.

Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka miał możliwość zaprezentowania się również na ringu w Ostrołęce w ramach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów oraz Bitki Kurpiowskiej. Z pewnością 18-latek w kolejnych sezonach może pokusić się o zdobycie kolejnych medalowych lokat w imprezach rozgrywanych nie tylko w kraju, ale również zagranicą.

Wiktor Dmochowski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.432 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.