Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Utalentowana piłkarka Jantaru - Aleksandra Draba

W ekipie czwartoligowego Jantaru Ostrołęka nie brakuje bardzo utalentowanych zawodniczek, a jedną z nich jest 17-letnia Aleksandra Draba. W minionym sezonie podopieczna trenera Rafała Koska poczyniła bardzo duże postępy i stała się jedną z najlepszych zawodniczek.

2021/01/draba-sportowiec-jpg_5ffc037ceed5f

Piłkarki Jantaru Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 są liderem rozgrywek IV ligi mazowieckiej. W rozegranych do tej pory dziewięciu meczach zanotowały siedem zwycięstw i dwa remisy.
 
W drużynie Aleksandra Draba jest wiodącą postacią. W każdym meczu notowała wysoki poziom i w trudnych momentach potrafiła zmobilizować zespół do ambitnej, nieustępliwej walki. Świetna postawa w zespole zaowocowała powołaniem na pierwszego kapitana seniorek.

W rundzie jesiennej podopieczna trenera Rafała Koska zdobyła cztery bramki i miała duży wpływ na postawę zespołu, który plasuje się na pozycji lidera. Podopieczna trenera Rafała Koska dołożyła także jedno trafienie w Pucharze Polski na Mazowszu, gdzie Jantarki awansowały do finału wojewódzkiego. W każdym spotkaniu występowała w podstawowym składzie i z pewnością w rundzie wiosennej może poprowadzić zespół do awans do III ligi.

Aleksandra Draba czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.440 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.