Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Najlepszy na świecie w teqballu - Adrian Duszak

Reprezentant UKS Future is Now Adrian Duszak to niezwykły talent, który w ostatnich latach publiczności znany był ze wspaniałych pokazów w zawodach freestyle football. W trzech ostatnich sezonach 25-letni zawodnik świetnie prezentował się w konkurencji teqballu.

2021/01/duszak-teqball-jpg_5ffc0461a7dbe

W rozgrywanych po raz pierwszy w historii letnich mistrzostwach Polski na plaży w Płocku wywalczył dwa złote medale, zwyciężając pewnie w singlu oraz w deblowej potyczce wraz z Bartłomiejem Frańczukiem. To właśnie reprezentant Podkowa Teqball Club staje się najgroźniejszym rywalem Adriana Duszaka w walce o najważniejsze trofea.

Do niespodzianki doszło w Krakowie, gdzie 25-latek w walce o złoty medal musiał uznać wyższość właśnie Bartłomieja Frańczuka. Co ciekawe, z tym samym zawodnikiem w parze sięgnął po złoty medal w deblu.

Teqball staje się coraz bardziej rozpoznawalną dyscypliną na całym świecie i ciągle przybywa miejsc do jego uprawiania. Adrian Duszak dzięki swojej pasji zwiedził już kilkadziesiąt krajów i nie chce się zatrzymywać. W przyszłym roku powalczy o kolejny medal mistrzostw świata.

Adrian Duszak czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.413 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.