Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Adrian Dziełak z sukcesami w kulturystyce

Adrian Dziełak od kilku lat świetnie odnajduje się w zawodach kulturystycznych. Na swoim koncie zapisał medale mistrzostw Polski, Pucharu Polski, a także z powodzeniem reprezentował  nasz kraj na imprezach międzynarodowych. W 2020 r. znów stanął na podium.

2021/01/dzielak-kulturystyka-jpg_5ffc04f7a944a

32-latek wywalczył dwa srebrne medale podczas wrześniowych zawodów FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju - Słodkiewicz Classic i Pucharze Polski.

Bardzo udany start w zawodach zaowocował możliwością walki w Diamond Cup w Pradze, gdzie główną nagrodą była karta PRO uprawniająca do startu w gronie zawodowców. Ostatecznie w zawodach kulturysta wywalczył brązowy medal i zaplanowany cel musi odłożyć na kolejny sezon.

W 2021 roku przed Adrianem Dziełakiem dużo wyzwań i kolejna szansa na walkę z najlepszymi w kraju oraz udział w mistrzostwach świata. Reprezentant Tytana Ostrołęka to najbardziej utytułowany kulturysta ostatniego dziesięciolecia.

Adrian Dziełak czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.421 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.