Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Duży talent Trójki - Dominik Frąckiewicz

W drużynie seniorów ostrołęckiej Trójki nie brakuje młodych i bardzo obiecujących zawodników, którzy dołączają z zespołów młodzieżowych. Jednym z nich jest utalentowany Dominik Frąckiewicz. 18-latek coraz śmielej prezentuje się w zespole prowadzonym przez trenera Rafała Niećkę.

2021/01/dominik-frackiewicz-jpg_5ffc551fc69bc

Dominik Frąckiewicz to kolejny z wychowanków Trójki Ostrołęka, który dołączył do zespołu seniorów i będzie świadczyć w przyszłości o sile drugoligowca. Działacze klubu wspólnie ze sztabem szkoleniowym postawili na przebudowę drużyny, aby za trzy-cztery lata w oparciu o wychowanków powalczyć o awans do I ligi.

Dominik Frąckiewicz ma bardzo dobre warunki fizyczne, 189 cm wzrostu przy wadze 70 kg. To zawodnik bardzo utalentowany, ale jednocześnie pracowity, a tylko taka postawa może dać oczekiwany efekt w przyszłości. Trener Rafał Niećko widzi w zawodniku duży potencjał.

Młody zawodnik imponuje szybkością, dynamiką, zwinnością. Potrafi czytać grę i jednocześnie uruchomić szybki kontratak, co sprawia, że koledzy z zespołu mogą czuć się pewnie zarówno w defensywie, jak i ofensywie, licząc na pomoc wyprowadzaniu szybkich ataków. Z pewnością kibice Trójki mogą być spokojni o zabezpieczenie bramki.

Aleksandra Draba czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.423 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.