Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Świetna końcówka sezonu dla Grzegorza Gamdzyka

Grzegorz Gamdzyk od kilku sezonów z powodzeniem reprezentuje Academia Gorila Ostrów Mazowiecka w zawodach Brazylijskiego Jiu Jitsu. W sezonie 2020 zapisał na swoim koncie wartościowe osiągnięcia w imprezach sportowych z cyklu Winter Open 2020 Gi and No Gi.

2021/01/grzegorz-gamdzyk-jpg_5ffc553f6f4b4

Mieszkaniec Zambrowa od wielu lat z sukcesami występuje na ogólnopolskiej scenie Brazylijskiego Jiu Jitsu. Grzegorz Gamdzyk to zawodnik, którego charakteryzuje zawziętość, determinacja oraz wytrwałe dążenie do celu.

Udanie zaprezentował się w cyklu Winter Open 2020 Gi and No Gi. W zawodach tych, Grzegorz Gamdzyk w kategorii brązowych pasów zdobył brązowy oraz srebrny medal. Miejmy nadzieję, że udana końcówka sezonu sprawi, że z dużym entuzjazmem zawodnik Academia Gorila przystąpi do rywalizacji w zawodach już na początku kolejnego sezonu.

Grzegorz Gamdzyk czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.472 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.