Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Paweł Goździewski z medalowymi lokatami

Paweł Goździewski to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, plasując się na medalowych lokatach.

2021/01/pawel-gozdziewski-jpg_5ffda59786281

14-latek z powodzeniem rywalizował w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego w Chełmie, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. W konkurencji kumite -50 kg w kategorii junior młodszy nie miał sobie równych i wywalczył złoty medal.

Podopieczny shihana Wiesława Orzoła w kolejnych miesiącach miał czas na spokojne treningi, udział w obozie i przygotowania do jesiennych startów. Ważnym sprawdzianem dla 14-latka z gminy Olszewo-Borki był Puchar Prezydenta Ciechanowa, w którym reprezentant Ostrołęckiego KKK wywalczył złoty medal w kategorii -55 kg w gronie juniorów młodszych.

Docelową imprezą dla Pawła Goździewskiego były Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, które zostały przeprowadzone w listopadzie 2020 roku w Katowicach. W zawodach 14-latek walczył rewelacyjnie i dopiero w finale musiał uznać wyższość rywala, zdobywając tym samym srebrny medal. Z pewnością Paweł Goździewski to jeden z największych talentów w ekipie dowodzonej przez shihana Wiesława Orzoła.

Paweł Goździewski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.449 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.