Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Młody i utalentowany zawodnik - Dawid Hajyan

Dawid Hajyan to młody i utalentowany zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu. Na co dzień swoje umiejętności szlifuje w klubie Academia Gorila Ostrów Mazowiecka. W sezonie 2020 mimo przeciwności losu zaprezentował świetną dyspozycję w kluczowych imprezach.

2021/01/dawid-hajyan-jpg_5ffda5be4c61b

Szczególnie udana dla zawodnika była druga część sezonu. W jednej z najważniejszych imprez w formule bez kimon, X Pucharze Polski No Gi Jiu Jitsu zawodnik Ostrowskiego Goryla wywalczył złoty medal. Niespełna dwa tygodnie później Hajyan nie pozostawił żadnych złudzeń kto rozdaje karty w swojej kategorii.

W XI Turnieju No Gi Fight Grappler Cup powtórzył wyczyn z Pucharu Polski i po raz kolejny zdobył złoty medal. Zwieńczeniem świetnego sezonu była nominacja na niebieski pas Brazylijskiego Jiu Jitsu, którą Dawid Hajyan otrzymał z rąk Grzegorza Kowalczyka.

Dawid Hajyan czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.471 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.