Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

2021/01/marcin-kulesza-jpg_60019f3ba975b

18-latek z gminy Olszewo-Borki z bardzo dobrej strony zaprezentował się w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza w Siedlcach, gdzie uzyskany wynik 222 kg zapewnił mu złoty medal.

Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów do 20 lat w Gdańsku uzyskał 211 kg i uplasował się na dziewiątej lokacie. W Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w wyciskaniu sztangi leżąc z wynikiem 110 kg zajął szóstą lokatę.

Kolejnym startem był Międzynarodowy Turniej im. Eugeniusza Bryzka do lat 18, gdzie zawodnik z wynikiem 217 kg zajął trzynastą lokatę. Tuż za podium uplasował się w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Siedleckiego Juniorek i Juniorów do lat 20, gdzie uzyskał wynik 207 kg. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego to również złoty medalista Ogólnopolskich Igrzysk LZS w kategorii do 96 kg z wynikiem 210 kg w dwuboju. Z pewnością Marcin Kulesza to talent, który powinien rozwijać się w kolejnych latach.

Marcin Kulesza czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.453 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.