Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec

Brylant w kulturystyce - Małgorzata Laska

Małgorzata Laska to niezwykła zawodniczka, która z powodzeniem odnajduje się w kolejnych konkurencjach siłowych. Przez lata wspaniale prezentowała się w konkurencjach trójboju, a obecnie notuje kolejne wspaniałe występy w kulturystyce.

2021/01/malgorzata-laska-jpg_6003fa7011277

Znakomity występ Małgorzata Laska zaprezentowała podczas zawodów federacji IFBB. Potwierdziła swoją klasę podczas zmagań organizowanych przy międzynarodowych targach FIWE-Tradeshow branży fitness&wellness.

Zawodniczka ćwicząca w ostrołęckim Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia" wywalczyła złoty medal debiutantek w kategorii wellness fitness, srebrny medal seniorek w prestiżowych zawodach Słodkiewicz Classic oraz srebrny krążek w Pucharze Polski.

Świetne wrześniowe występy 34-latki sprawiły, że podjęła kolejne wyzwania i zdobyła następne trofea. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League została mistrzynią i w Międzynarodowym Pucharze Polski zajęła czwartą lokatę.

34-letnia zawodniczka jest niezwykle szczęśliwa z możliwości realizacji swojej pasji i kolejnych wartościowych wyników, które zapisuje na swoim koncie. Z pewnością w 2021 r. może być jeszcze lepiej.

Małgorzata Laska czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.419 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.