Opublikowano

Katarzyna Lisiewska z medalami w karate

Katarzyna Lisiewska to jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei

Katarzyna Lisiewska to jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała imprezach najwyższej rangi w sezonie 2020, notując bardzo wartościowe wyniki.

16-letnia zawodniczka z gminy Kadzidło idzie śladami swoich bardziej doświadczonych i utytułowanych koleżanek. W sezonie 2020 mimo ograniczeń spowodowanych epidemią zdołała wystartować w trzech imprezach i zanotować w nich bardzo wartościowe wyniki.

Duży sukces zawodniczki przyniósł Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushinkai Skarżysko-Kamienna Cup 2020, w którym podopieczna sensei Artura Prusińskiego nie miała sobie równych. W bardzo dobrym stylu wywalczyła złoty medal w kumite i pokazała, że drzemią w niej naprawdę duże możliwości.

Dla Katarzyny Lisiewskiej spory wyzwaniem były również Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin Polish Open 2020, w których stanęła na najniższym stopniu podium. Brązowy medal z pewnością zdopingował zawodniczkę do kolejnych wyzwań i ambitnej walki o jak najwyższe cele w kolejnym sezonie 2021.

Katarzyna Lisiewska czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.452 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie dostępny na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2020. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz