Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Ostrowskie kino wznawia działalność

Po długim okresie przerwy spowodowanej pandemią, mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej będą mieli możliwość skorzystania z usług i repertuaru Kina Ostrovia.

2020/02/kino-ostrovia-balkon-jpg_5e3bdad087592

Już w piątek 12 lutego ponownie będzie można skorzystać z usług Kina Ostrovia. Mieszkańcy miasta od listopada ubiegłego roku czekają, by ponownie obejrzeć filmy na wielkim ekranie. Wszystko wskazuje na to, że ten moment zbliża się wielkimi krokami. Obostrzenia i reżim sanitarny mocno ingerują także w kulturę, jednakże wszystko powoli wraca do normy.

Liczba widzów na każdy seans została ograniczona zgodnie z obostrzeniami do 50 proc. Ostrowskie kino przygotowało już repertuar, jakim przywita mieszkańców po długiej przerwie:

Od 12 do 18 lutego filmy będą odtwarzane w kolejności:

  • 16.00 - "Tajemniczy ogród",
  • 18.00 - "Polot",
  • 20.00 - "Palm Springs" (komedia).

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.