Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Najnowszy repertuar ostrowskiego kina

Kino Ostrovia zaprezentowało najnowszy repertuar filmów, jaki będzie można obejrzeć na przestrzeni następnego tygodnia.

2020/08/kino-ostrovia-napis-jpg_5f2bf81817d18

Jak co tydzień, Kino Ostrovia prezentuje trzy filmy, które będzie można obejrzeć w ostrowskim kinie. Filmy dostępne dla mieszkańców będą od 26 lutego do 4 marca. W tym tygodniu mamy do czynienia z bajką, polskim kryminałem i komediowym horrorem. Godziny emisji są w każdy dzień identyczne i prezentują się następująco:

16.00 - "Filonek Bezogonek" - postać z książek dla dzieci, mały kotek bez ogona, który wraz z kilkoma innymi kotkami mieszka i przeżywa różne przygody w małych zaułkach położonych niedaleko głównego gmachu biblioteki uniwersyteckiej Uniwersytetu w Uppsali

18.00 - "Raz, jeszcze raz" - Codzienność grupki starych przyjaciół przerywa niespodziewana wizyta tajemniczej kobiety, która okazuje się narzeczoną jednego z członków dawnej paczki. 

20.00 - "Czarownica Miłości" - Piękna czarownica przyjeżdża do małego miasteczka, w którym przy pomocy czarów desperacko szuka miłości. Zaraz po jej przybyciu miejscowi mężczyźni zaczynają się dziwne zachowywać.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.