KS Wąsewo rozpoczyna zmagania ligowe falstartem (16. kolejka)

Drużyna KS Wąsewo występująca w klasie okręgowej grupa Ciechanów-Ostrołęka rozpoczęła swoje rywalizacje o punkty. Niestety początek rundy wiosennej rozpoczęty od niekorzystnego rezultatu.

2019/09/ks-wasewo-jpg_5d70f2116aea9

W sobotę 13 marca o godz. 11.00 na boisku w Przasnyszu rozpoczął się pierwszy mecz KS Wąsewo w rundzie wiosennej 2020/2021. Rywalem zespołu z Wąsewa była ekipa Iskra Krasne. Mocno zdeterminowani i pewni siebie podopieczni Roberta Wilczewskiego wyszli na boisko, by do szatni wrócić z trzema punktami.

Rzeczywistość niestety była zimnym prysznicem dla piłkarzy KS Wąsewo. Już w 8. minucie piłka w bramce, jednak nie rywali, błąd obrony skrzętnie wykorzystała drużyna Iskra Krasne. Do końca pierwszej połowy drużyna Roberta Wilczewskiego wykreowała sobie kilka ciekawych sytuacji, jednak żadnej nie udało się zamienić na gola. To udało się rywalowi, który podwyższył na 0:2. Druga połowa również nie była niczym przyjemnym dla zawodników KS Wąsewo. Kilka minut po wznowieniu gry sędzia wskazuje na wapno dyktując jedenastkę dla rywali, okazja została wyegzekwowana, a na tablicy świetlnej już 0:3.

Gwoździem do trumny braku możliwości walki o punkty była czerwona kartka dla Szymona Wasila, a 20 minut przed końcem piłkarze Iskra Krasne po raz kolejny atakują i po raz kolejny trafiają do siatki KS Wąsewo. Honorowym trafieniem dla drużyny z Wąsewa była debiutancka bramka Michała Kubata, który wszedł na boisko na ostatnie minuty spotkania.

To nie było dobre spotkanie. Cztery bramki stracone, tylko jedna strzelona. Czerwona kartka i złe humory w szatni po ostatnim gwizdku sędziego. O tym meczu najlepiej, jak najszybciej zapomnieć.

KS Wąsewo vs. Iskra Krasne - 1:4

Bramka: Michał Kubat.

Skład: Chorodyński - Urbanik, Kusik, Godlewski, Wasil - M.Pałubiński, Nerek, Warszawik, Rogalski - Murawski (c), Waracki.

Ławka rezerwowych: Kubat, Soporek, Rychlik, Wargulewski, Ambroziak, Pazik, Poleski.