Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | Ostrowskie firmy


Decydujmy razem formularz zgłoszeniowy

W związku z przystąpieniem Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej do udziału w pilotażowym projekcie „Decydujmy Razem. Wzmocnienie mechanizmów partycypacyjnych w kreowaniu i wdrażaniu polityk publicznych oraz podejmowaniu decyzji publicznych” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V "Dobre rządzenie” Działania 5.3" Wsparcie na rzecz realizacji Strategii Lizbońskiej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszamy przedstawicieli społeczności lokalnej z terenu powiatu ostrowskiego do prac w Zespole partycypacyjnym, mogących wnieść istotny wkład w jego pracę.
Zadaniem  Zespołu partycypacyjnego będzie utworzenie dokumentu w obszarze polityki zatrudnienia, którym jest Program Aktywności Lokalnej. Osoby zainteresowane współpracą w tworzeniu dokumentu prosimy o wypełnienie formularza, i przesłanie go na adres e-mail: promocja@powiatostrowmaz.pl, bądź pocztą na adres:

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, ul. 3 Maja 68, 07-300 Ostrów Mazowiecka.

Formularz prosimy przesłać do dnia 12 kwietnia br.

http://www.powiatostrowmaz.pl/files/0/27024/formularz.pdf


Jednocześnie zapraszamy osoby zainteresowane na spotkanie informacyjno- szkoleniowe, które odbędzie się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej w dniu 13 kwietnia br. o godz. 15.00.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.