Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Józef Ruciński, lat 73, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ulicy T. Kościuszki 16 do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbędzie się 3 maja o godz. 10.00.

Wanda Pęzińska, lat 86, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ulicy T. Kościuszki 16 do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbędzie się 4 maja o godz. 9.00.

Zbigniew Spinek, lat 77, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ulicy K. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 4 maja o godz. 12.00.

Marianna Ciesielska, lat 81, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ulicy T. Kościuszki 16 do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbędzie się 4 maja o godz. 14.00.

Kazimierz Zalewski, lat 76, zamieszkały w Podborzu. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ulicy K. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 4 maja o godz. 14.00.

Mirosław Bednarczyk, lat 57, zamieszkały w Rogóźni. Msza święta zostanie odprawiona 5 maja o godz. 14.00 w kaplicy cmentarnej pw. św. Józefa przy ulicy Wiśniowej.

2020/08/krzyz-6-jpg_5f33d7eb721f9

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.