Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Miasto chwali się postępami prac przy remoncie ul. Prusa

Urząd miasta Ostrów Mazowiecka na swojej stronie pochwalił się prowadzoną inwestycją. Jak czytamy w przedstawionej informacji "prace inwestycyjne obejmujące przebudowę ul. Prusa i Lubiejewskiej są na zaawansowanym poziomie".

2021/06/budowa-ul-prusa-fot-kierunek-miasta-ostrow-mazowiecka-jpg_60c1cee53448d Fot. Kierunek Ostrów Mazowiecka

Zaplanowano m.in. rozbudowę i przebudowę kanalizacji deszczowej, sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Dodatkowo powstaną dwa nowe ronda - na skrzyżowaniu przy sądzie oraz przy ul. Jagiellońskiej.

- Pierwszy etap zakłada wykonanie ul. Prusa od ul. Różańskiej do ul. Ogrodowej. Utrzymany zostaje przejazd na skrzyżowaniu z ulicą Tamkową. Drugi etap to prace od skrzyżowania z ul. Ogrodową (wraz ze skrzyżowaniem) do skrzyżowania z ul. Jagiellońską (bez skrzyżowania). Na trzecim etapie wykonywany będzie odcinek robót od skrzyżowania z ul. Jagiellońską (wraz z budową ronda na tym skrzyżowaniu) do skrzyżowania z ul. Sikorskiego (bez skrzyżowania). Czwarty etap to wykonanie odcinka od skrzyżowania z ul. Jagiellońską wraz z rondem na skrzyżowaniu z ul. Pocztową i Sikorskiego. Przypuszczalny termin zakończenia robót i wprowadzenia organizacji ruchu to 31 grudnia 2021 r. - informuje urząd miasta.


Dodaj komentarz

Wasze opinie

magmar   12:36, 10.06.2021
A co w takim razie z zaplanowanym na ten rok remontem ul. Sikorskiego?

c3z4r   15:43, 10.06.2021
A rury od wody AZBESTOWE! zostaja...wiem od pracownikow wodociagow którzy tam pracuja. Potem trzeba bedzie rwac nowiuski asfalcik. No chyba ze nadal pozostanie azbest i bedziemy pic skażoną wode.

Casper   13:42, 11.06.2021
Chwali się postępem ??? Rozpieprzona jest już ulica od Różańskiej do Jagiellońskiej. Zero jakiej kolwiek informacji na temat że nie będzie wjazdu na teren posesji od którego dnia wodę zakręcają jak chcą też bez wcześniejszego poinformowania nie wspomnę że przecięli przewód od prądu i oczywiście mieszkańcy musieli dzwonić po pogotowie energetyczne bo ci co robią mieli to w dupie przecież oni tu nie mieszkają

Polak   13:42, 12.06.2021
A inne ulice zepsute przy okazji budowy ścieżek rowerowych ? Nie wiem czym Urząd się chwali.....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.