Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej Sp. z.o.o.objęło monitoringiem wizyjnym miejsca gromadzenia odpadów, aby zwiększyć poziom segregacji.
Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej Sp. z.o.o. wdrożyło działania, które mają na celu zwiększyć poziom segregacji oraz zmniejszyć ilość sytuacji podrzucania odpadów przez osoby nieuprawnione do pojemników, które znajdują się w pobliżu budynków wielorodzinnych zarządzanych przez TBS.
Monitoring wizyjny został zamontowany przy ulicy Kościuszki 20 i monitoruje miejsce zgromadzenia odpadów. Jako pierwsi zgodę na założenie i współfinansowanie urządzenia wyrazili mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych nieruchomości przy ul. Warchalskiego 2, 2A oraz 2B, którzy są odpowiedzialni za jego utrzymanie. Zwiększony monitoring tego miejsca poprawi jakość segregacji oraz pozwoli wykryć osoby, które nie są uprawnione do wyrzucania tam odpadów.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.