Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Kino Ostrovia startuje z mini maratonem filmów Piła

Maraton w Kinie Ostrovia rozpocznie się już w piątek 9 lipca. Sympatycy filmów grozy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu pn. Mini Maraton Horrorów - Piła.

2020/08/kino-ostrovia-napis-jpg_5f2bf81817d18 Zdjęcie ilustracyjne

W piątek 9 lipca oraz w sobotę 10 lipca miłośnicy filmów grozy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu Mini Maraton Horrorów Piła. Seans będzie składał się z dwóch filmów, wyświetlanych jeden po drugim, z czego jeden będzie miał swoją premierę:

  • "Piła: Dziedzictwo",
  • "Spirala: Nowy rozdział serii Piła" (premiera).

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 20.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.