Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Świetna przygoda naszych piłkarzy

Świetna przygoda naszych piłkarzy

Zespół MKS Ostrowianki Ostrów Mazowiecka wziął udział w Arka Gdynia Cup 2021, czyli XXII Międzynarodowym turnieju dla Młodzieży z rocznika 2011. Podopieczni Adriana Orłowskiego spisali się bardzo dobrze. 

2021/07/p-jpg_60e829d961441

Przez trzy dni nasza drużyna przebywała w Gdyni, rywalizując w obsadzie 24 drużyn z całej Polski. Największym i najważniejszym wyzwaniem przed naszymi zawodnikami były oczywiście minuty spędzone na boisku. Poza aspektami typowo piłkarskimi młodzi gracze mogli skorzystać z plażowania, kąpieli w morzu i podziwiać uroki miasta.

- Chłopcy pokazali świetną grę, co zwróciło uwagę pozostałych uczestników, kibiców oraz trenerów z innych drużyn, za co otrzymaliśmy słowa uznania i pochwały. Przez fazę finałową przeszliśmy jak burza , zdobywając 10 punktów w pięciu spotkaniach. Zabrakło tylko jednego punktu, aby walczyć o finał w tych prestiżowych rozgrywkach. Warto także wspomnieć, że dwa zespoły z naszej grupy, w której rozgrywaliśmy spotkania w fazie wstępnej wystąpiły w wielkim finale, co świadczy na jakim poziomie mieliśmy przyjemność rywalizować od samego początku zmagań - mówi szkoleniowiec.

Bilans MKS Ostrowianki
- 5 miejsce w obsadzie 24 zespołów
- rozegranych 10 spotkań po 17 minut
- 5 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki
- 18 bramek strzelonych, przy 14 straconych

Wyniki MKS Ostrowianki
0:3 AP Jedynka Reda
3:0 EX Gdańsk
4:1 Constract Lubawa
1:3 EL Futbol Elbąg
1:1 MM Zielona Góra
1:1 AP Jedynka Reda
2:1 Arka Gdynia
4:0 APK Kartuzy
2:1 Zatoka Braniewo
0:3 Mazur Radzymin

Strzelcy bramek dla naszego zespołu
x5 Michał Maliszewski
x3 Wiktor Baran
x3 Jan Maliszewski
x2 Bartłomiej Narowski
x2 Alex Iwanowski
x2 Olaf Samsel
x1 Alan Krajewski

Zespół grał w składzie: A. Chojnowski, W. Baran, B. Narowski, O. Samsel, A. Zawłocki, K. Równy, M. Maliszewski, J. Maliszewski, E. Jadczak, A. Krajewski, A. Iwanowski.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.