Ostrovia nie wysiadła z autokaru! Później było już lepiej

Piłkarze Ostrovii mają za sobą sprawdzian z Wilgą Garwolin. Podopieczni Roberta Wilczewskiego przegrali 1:2 z przedstawicielem IV ligi.

2021/05/ks-ostrovia-24-jpg_6092db38e53ed

- Początek wyglądał tak, jakbyśmy nie wysiedli z autokaru. Po siedmiu minutach i dwóch indywidualnych błędach straciliśmy gole. Później zaczęliśmy grać mądrze, a po przerwie zmniejszyliśmy straty - mówi Robert Wilczewski.

Jedynego gola dla naszych zdobył Kamil Barzał, który wykończył długie podanie w boczny sektor boiska od Krzysztofa Wątróbskiego i strzałem po krótkim roku pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Szkoleniowiec przyglądał się czterem zawodnikom, którzy są przymierzani do składu. - Na personalia jeszcze za wcześnie - dodaje.

Najbliższy sprawdzian odbędzie się w sobotę o godz. 11:00. W Grajewie rywalem naszych będzie miejscowa Warmia, która występuje w IV lidze.

Wilga Garwolin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1 (2:0)
Bramki: 4', 7' - K. Barzał 60'.
Ostrovia: zaw. testowany - Sz. Wasil, K. Małkiński, K. Wątróbski, P. Korzeb, zaw. testowany, Sz. Wątróbski, zaw. testowany, K. Barzał, E. Augustyniak, zaw. testowany. Ponadto grali: J. Krakowiak, R. Wilczewski, M. Krysiak, D. Kopacz, K. Mikołajczyk, W. Gumowski.