Spotkanie z pracownikiem ZUS będzie dotyczyło realizacji bonu turystycznego oraz składania wniosków na świadczenia Dobry Start.
Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka Waldemar Brzostek poinformował, że 23 sierpnia od godz. 10.00 do 13.00 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 3 odbędzie się spotkanie z pracownikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Spotkanie będzie dotyczyło realizacji bonu turystycznego oraz składania wniosków na świadczenia Dobry Start "300 plus".
![Spotkanie z pracownikiem ZUS będzie dotyczyło realizacji bonu turystycznego oraz składania wniosków na świadczenia Dobry Start.
[foto]27453[/](https://www.ostrowmaz24.pl/uploads/artykuly/2021/04/gmina-ostrow-mazowieck-fot-ostrowmaz24-jpg_60865efa4e98f-big.webp)
💬 Komentarze (0)