Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Monodram "Melduję Tobie Polsko. Rotmistrz Pilecki"

Już wkrótce w Kinie Ostrovia zaprezentowany zostanie spektakl w reżyserii Sławomira Gaudyna  pn. "Melduję Tobie Polsko. Rotmistrz Pilecki".

2020/08/kino-ostrovia-napis-jpg_5f2bf81817d18 Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek 23 sierpnia o godz. 19.00 w Kinie Ostrovia zaprezentowany zostanie spektakl pn. "Melduję Tobie Polsko. Rotmistrz Pilecki", jest to związane z obchodzonym od 2009 roku Europejskim Dniem Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych. Bilety są darmowe, będzie można je odebrać  w kinie Ostrovia.

Jak informuje Muzeum Dom Rodziny Pileckich spektakl jest historią opartą na faktach, opisującą emocjonalną relację Witolda Pileckiego, który przeżył piekło w Auschwitz. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.