Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Pobiegnij w półmaratonie

14 listopada organizatorzy zapraszają wszystkich amatorów biegów długodystansowych do sprawdzenia swoich sił w 6. Półmaratonie Ostrowskim, który będzie odbywał się w ramach VII Biegu Wolności i Solidarności w Ostrowi Mazowieckiej.

2021/10/tenis-jpg_617bf6229ce43

Dla mniej zaawansowanych biegaczy, tradycyjnie już odbędzie się Bieg Honorowy na dystansie ok. 600 m (wokół stawu miejskiego). Wszyscy uczestnicy, w limicie do stu pierwszych zarejestrowanych osób na obu dystansach (21 km - wymagana opłata startowa) otrzymają pakiety startowe, w składzie których znajdzie się oryginalny medal biegu oraz inne niespodzianki.

Organizatorem VII Biegu Wolności i Solidarności jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej,  a współorganizatorami 52. Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie, MKS Ostrowianka, NSZZ Solidarność oddział w Ostrowi Mazowieckiej oraz Stowarzyszenie Ostrów Biega.

Zapisy przyjmowane są pod tym adresem.

 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.