Po dwóch zwycięstwach z rzędu z Rzekunianką Rzekiń oraz Kryształem Glinojeck gracze z Ostrowi Mazowieckiej wybrali się do zamykającej tabelę Klasy Okręgowej Konopianki Konopki.
- Jeden punkt to dla nas jak porażka. Mieliśmy sporo okazji, ale po raz kolejny w tym sezonie zabrakło nam skuteczności. Bramkę straciliśmy po rzucie karnym. Faulował Jakub Kusik. Długimi minutami przeważaliśmy, lecz nie było tego widać po wyniku - mówi Robert Wilczewski, szkoleniowiec Ostrovii.
Wreszcie nasi zdołali wyrównać. Po wrzucie z autu piłkę w narożniku pola karnego otrzymał Kamil Małkiński, który uderzył lewą nogą po ziemi lewą nogą. Ku uciesze gracze z Ostrowi Mazowieckiej futbolówka znalazła miejsce w siatce.
Wcześniej Mikołaj Krysiak uderzył z 25 metrów prostym podbiciem w poprzeczkę. Dwukrotnie blisko szczęścia po rzutach rożnych był Patryk Gromek. Raz piłkę z linii bramkowej głową wybił jeden z defensorów. - Punkt nas nie cieszy. Nie tak miało być - dodaje.
Konopianka Konopki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:1 (1:0)
Bramki: 34' (k) - K. Małkiński 89'.
Ostrovia: Chorodyński - J. Małkiński (79' Krystosik), Kusik (64' Krysiak), K. Wątróbski, R. Wilczewski (55' Murawski), Krakowiak, Zacheja, Gromek, Lipski (71' Rogalski), K. Małkiński, D. Wilczewski.
Czerwona karka: Konopianka 66', za krytykę orzeczeń sędziego.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.