Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Pozostałe

Nasze ograły mławianki

Drugi dzień weekendu, czyli niedziela to dzień w którym swoje mecze rozgrywają młodziczki. Tym razem pilkarki z Małkini udały się do Mławy, aby w godzinach popołudniowych zmierzyć się z miejscowym teamem.

2021/11/1-jpg_619cb631ee49a

- Znamy mławianki, gdyż grałyśmy z nimi w pierwszej fazie eliminacyjnej. W grupie nie potrafiłyśmy z nimi wygrać - Agata Rostkowska, trenerka Dwójki.
21 listopada jednak od pierwszych minut, mecz należał do Dwójki. - Pewna gra w obronie, prawidłowe kontrataki, skuteczny atak pozycyjny, wymuszone przez naszych obrońców błędy u przeciwnika oraz wyegzekwowane rzuty karne to elementy, które złożyły się na kontrolę wyniku od pierwszych do ostatnich minut meczu. Po 50 minutach czternastka zawodniczek z UKS Dwójka Małkinia Górna wygrała 27:19 z miejscowym zespołem - dodaje.

Skład drużyny młodziczek: Ola Gut, Zosia Korzeb, Julka Kołodziej, Maja Sierota, Oliwia Barszcz, Nina Bednarek, Michalina Zyśk, Julka Polińska, Weronika Piotrowska, Ola Dawidczyk, Natalia Sobotka, Blanka Wojtkowska, Julka Suska i Maja Piotrowska.

Najbliższy koniec tygodnia przyniesie aż dwa mecze młodziczek: w piątek 26.11 zaległy mecz z MKS Karczew oraz 28.11 wyjazdowy mecz do Wilanowa. W niedzielę również najmłodsze dziewczynki z klas 1-3 biorące udział w programie  pod patronatem ZPRP „Gramy w ręczną” pojadą na swój turniej do Siedlec.