Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis


Artur Piersa mistrzem

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej odbył się pierwszy turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix. V edycja zmagań przy stołach potrwa do 24 kwietnia.

2022/01/tenis-jpg_61ea7bcef2bf0

Najlepszym zawodnikiem został Artur Piersa z Czerwina. Drugą lokatę wywalczył Jarosław Dobkowski, również z tej samej miejscowości, a trzecią Marcin Jastrzębski z Ostrowi Mazowieckiej. Każdy z zawodników wywalczył punkty, które będą liczone do klasyfikacji generalnej. 

Kolejny turniej odbędzie się 6 lutego. Już dzisiaj organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w zmaganiach.

Wyniki I turnieju
1. Artur Piersa (Czerwin) - 30 pkt
2. Jarosław Dobkowski (Czerwin) - 25 pkt
3. Marcin Jastrzębski (Ostrów Maz.) - 22 pkt
4. Michał Puziński (Czyżew) - 20 pkt
5. Paweł Radziszewski (Ostrów Maz.) - 18 pkt
6. Paweł Dąbrowski (Ostrów Maz.) - 16 pkt
7. Dawid Skoczylas (Bielino) - 14 pkt
8. Andrzej Sakowski (Wyszków) - 12 pkt
9. Adam Sakowski (Wyszków) - 10 pkt
10. Waldemar Jagiełło (Borki) - 9 pkt
11. Kamil Iwański (Wyszków) - 8 pkt
12. Marcin Dudziec (Goworowo) - 7 pkt
13. Marek Ogrodnik (Ostrów Maz) - 6 pkt

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.