Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Aleksandra Gut zostanie sportowcem roku?

Uwaga talent! Aleksandra Gut robi stałe postępy w piłce ręcznej. 14-latka została dostrzeżona przez trenerów kadry wojewódzkiej młodziczek Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej.

2022/01/gut-jpg_61efd77844a51

Podopieczna Agaty Rostkowskiej występuje w zespole UKS Dwójka Małkinia Górna. Przygodę z piłką ręczną rozpoczęła w 2017 roku w klasie sportowej o takim profilu. Od razu rzucała się w oczy jej dynamika, odwaga i warunki fizyczne. Prawie od początku jej pozycja w grze to bramka. W poprzednim roku została wytypowana do testów kadry wojewódzkiej dziewcząt, będąc o rok młodszą. Do kadry dostała się w swoim nominalnym roczniku. 

W grudniu tego roku miała również przygodę z piłką ręczną plażową, kiedy zauważona przez trenerkę kadry na turnieju towarzyskim w Płocku. Została zaproszona na turniej kadr. Jest bardzo pozytywną dziewczyną, która niejedno na pewno osiągnie w żeńskim handballu.

Aleksandra Gut czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.567 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2021 w Regionie znajdziesz na stronie www.sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2021/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do tego zaszczytnych tytułów.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.