Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Justyna Jasko zostanie Sportowcem Roku?

Justyna Jasko jest zawodniczką sportów sylwetkowych. Startuje w kategorii bikini fitness. W 2021 roku udało się jej osiągnąć wielki sukces i zostać mistrzynią Polski bikini fitness. Jasko wie, że ostatnie miesiące były dla niej bardzo owocne. Zdobył pięć medali, z czego cztery to złota.

2022/01/jasko-jpg_61f12ff68dbd5

Na swoich pierwszych zawodach, które odbyły się w kwietniu, startując w federacji NPC zdobyła dwa złota w kategorii women's bikini novice oraz women's bikini begginers, a już na drugi dzień udało się sięgnąć po brązowy medal w Otwartych Mistrzostwach Polski Federacji NPC.

10 maja wzięła udział w debiutach oraz mistrzostwach Polski na zawodach organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitnessu i trójboju siłowego. Zmagania zakończyła z dwoma złotymi medalami. Wygrała debiuty oraz mistrzostwa Polski kat. bikini fitness, co było jej marzeniem.

Justyna Jasko czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.560 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2021 w Regionie znajdziesz na stronie www.sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2021/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do tego zaszczytnych tytułów.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.