Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Julia Kaczorowska zostanie Sportowcem Roku?

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 19-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

2022/01/kaczorowska-jpg_61f3b9c4a63ed

Bardzo duży sukces odniosła podczas Mistrzostw Polski do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. Zawodniczka Jarosława Samoraja sięgnęła po tytuł wicemistrzowski. Julia Kaczorowska została srebrną medalistką zawodów do kategorii do 81 kg. 19-latka zakończyła start z wynikiem 165 kg (77 kg w rwaniu i 88 kg w podrzucie). Podopieczna Samoraja odebrała wicemistrzowskie krążki również za boje. Mistrzynią z wynikiem 204 kg została Agnieszka Rak ze Znicza Biłgoraj.

Julia Kaczorowska czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.566 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2021 w Regionie znajdziesz na stronie www.sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2021/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do tego zaszczytnych tytułów.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.