Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Tenis


Święto tenisa w Wąsewie. Będziesz?

Urząd Gminy Wąsewo oraz Klub Sportowy Wąsewo zapraszają na X Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego.

2022/02/wasewo-jpg_61fd6c83ba2c8

Zmagania odbędą się w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie. Kategorie i grupy wiekowe: dziewczęta open, zrzeszeni w klubach, mężczyźni (amatorzy), dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 4 lutego w formie wysłania SMS o treści: imię i nazwisko, kategoria wiekowa pod numer telefonu 664 144 246. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji.

Program turnieju
godz. 9:00 dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych
godz. 11:00 oficjalne otwarcie turniej oraz początek gier kategorii dziewcząt open oraz mężczyzn (amatorów)
godz. 12:00 gry w kategorii zrzeszonych w klubach

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.