Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | Ostrowskie firmy


Odbierz VOUCHER prezentowy na walentynki lub na inną okazję

Nowa lokalizacja perfumerii to Plac Waryńskiego 2a. Rób zamówienie online i obierz bez kosztów dostawy w punkcie

2022/02/pachniec-bon-2-01-2-jpg_620611f158b0d

Święto zakochanych za pasem. To ostatnia okazja na prezent dla drugiej połówki. Już dziś przyjdź i skorzystaj z atrakcyjnej oferty walentynkowej w stacjonarnym punkcie znanej perfumerii online w Ostrowi Mazowieckiej.

Jeśli nie masz pomysłu na oryginalny upominek - postaw na sprawdzone rozwiązania. Zobacz, które prezenty okażą się strzałami w "dziesiątkę".

Promocyjne produkty znajdują się na stronie pachniec.pl.

2022/02/pachniec-bon-2-02-jpg_620628ccb84c8

 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.