Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | Urząd Skarbowy


Nowy zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej

Beata Grudzińska nie jest już zastępcą naczelnika ostrowskiej skarbówki. Jej miejsce w Urzędzie Skarbowym w Ostrowi Mazowieckiej zajął Jerzy Kwiatkowski.

2022/03/007-jpg-jpg_6221cd5d6c24a fot. moja-ostroleka.pl

Nowym zastępcą naczelnika ostrowskiej skarbówki został Jerzy Kwiatkowski, który pełnił funkcję naczelnika Urzędu Skarbowego w Ostrołęce. Na jego miejsce powołano Beatę Grudzińską. Doszło zatem do zamiany miejsc. 

Jerzy Kwiatkowski od 31 grudnia 2015 roku pełnił funkcję Naczelnika Urzędu Skarbowego w Ostrołęce. Zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Magnuszewskiego, który szefem jednostki był przez kilka miesięcy, od momentu odejścia na emeryturę Edwarda Choromańskiego.

Urodził się 15 listopada 1969 roku. Jest absolwentem studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej w zakresie nauk ekonomicznych oraz Wyższej Szkoły Bankowości, Finansów i Zarządzania w Warszawie, gdzie ukończył studia podyplomowe w zakresie finansów i rachunkowości.

Pracę magisterską z prawa handlowego obronił na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Był również uczestnikiem seminarium doktorskiego w Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.