Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2021: Nadia Dąbkowska Lila Gumkowska na 6. pozycji (wideo)

Niebywałe talenty Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres wywalczyły szóste miejsce w plebiscycie Sportowca Roku 2012 w Regionie. Podopieczne trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej w zakończonym sezonie 2021 zapisały na swoim koncie serię bardzo dobrych startów. 

2022/03/mg-8609-jpg_622f90c669766

Aż trzykrotnie zwyciężały w zawodach z cyklu Pucharu Polski w Cheerleadingu Sportowym. Łupem jednej z zawodniczek padł także srebrny medal w kategorii 9-latków w Grand Prix Polski w Fitness Sportowym w Gdańsku oraz czwarta lokata w Krajowym Turnieju Gimnastyki organizowanym przez UKS Bee Hero w Ostrołęce. Dziewczęta trenują w SRPT Pasja pod okiem trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej, a na ich rozwojem ze strony gimnastyki czuwa również trener Grzegorz Mulinek. 

- Dziękujemy naszym bliskim, rodzicom oraz trenerce. Jesteśmy zadowolone z wywalczonego miejsca. Mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie również będziemy walczyć o czołowe lokaty w kraju - mówiły przedstawicielki cheerleadingu.

Nagrodę wręczyli: radny miasta Ostrołęki Paweł Niewiadomski oraz Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu Ostrołęckiego Katarzyna Grodzka.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.