Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2021: Zuzanna Zecer na 5. miejscu (wideo)

Zuzanna Zecer to bardzo obiecująca zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka. Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły w sezonie 2021 zapisała na swoim koncie wiele wartościowych wyników. Najważniejszym startem był wielki finał ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci „Od Młodzika do Olimpijczyka” w Warszawie, gdzie zdobyła dwa złote medale. 

2022/03/mg-8614-jpg_622f915743f9a

Pierwszy krążek w konkurencji dziewcząt na 50 m stylem dowolnym, osiągając przy tym rekord życiowy, natomiast drugi w konkurencji dziewcząt na 50 m stylem motylkowym. Organizowane na basenie olimpijskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie zawody rozpoczęto od wyróżnień dla sześciu najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych w klasyfikacji generalnej, gdzie młoda pływaczka zajęła trzecie miejsce z dorobkiem 1373 punktów FINA. 

Zawodniczka UKS Piątka świetnie spisała się w zawodach „Pierwszy Krok Pływacki” na basenie sportowym OSiR Targówek w Warszawie, gdzie również osiągnęła najlepsze wyniki na 50 m stylem motylkowym oraz na 50 m stylem dowolnym, natomiast 13 czerwca w XIV Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo na pływalni OSiR Pingwin w Warszawie zdobyła kolejne dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym oraz na 50 m stylem grzbietowym. 

- Chciałabym podziękować rodzicom oraz trenerowi, który wkłada dużo serca w mój rozwój - mówi Zuzia.

Nagrodę wręczyli: właściciel Piekarni Kurpiowskiej Serafin Andrzej Żubrowski oraz Wicestarosta Powiatu Ostrołęckiego Krzysztof Parzychowski.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.