Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2021: Kamil Krajewski na "pudle" (wideo)

Najniższe miejsce na podium w plebiscycie Sportowca Roku 2021 wywalczył Kamil Krajewski, który jest siatkarzem trzecioligowego SPS Volley Ostrołęka.  Nasi gracze mają za sobą bardzo dobry rok. Nasi reprezentanci wywalczyli awans do III ligi, a motorem napędowym drużyny jest zawodnik, który w plebiscycie zajął trzecią lokatę. 

2022/03/mg-8620-jpg_62304f90886b7

Atakujący jest ważnym ogniwem w układance trenera Arkadiusza Piasty. Świetnie radzi sobie w obecnym sezonie na trzecioligowych parkietach. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty plasują się w górnej części tabeli. W ostatnim czasie zanotowali passę czterech zwycięstw z rzędu. Łukasz Kadłubowski i koledzy z zespołu mają szansę na to, by myśleć o kolejnej promocji, tym razem na boiska drugiej ligi. Rola zawodnika występującego na pozycji atakującego z pewnością będzie niezwykle ważna w kolejnych meczach i powinna poprowadzić drużynę po kolejne triumfy na trzecioligowych parkietach.

- Chciałem podziękować za głosy, podziękować kolegom z zespołu, trenerom, zarządowi klub, między innymi prezes klubu Magdalenie Gaładynie - mówi gracz SPS Volley Ostrołęka.

Nagrodę wręczyli: Bartosz Kublik z Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej oraz przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.