Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2021: Adrian Wołejszo na 2. pozycji. "Dziękuję wszystkim za głosy" (wideo)

Drugie miejsce w plebiscycie Sportowca Roku 2021 w regionie wywalczył Adrian Wołejszo. Rzekunianka Rzekuń to objawienie rundy jesiennej w Klasie Okręgowej. Zespół Bartłomieja Jezierskiego w poprzednim sezonie bardzo pewnie wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej, a po pierwszej części sezonu w "Okręgówce" zajmuje czwarte miejsce ze stratą czterech punktów do trzeciej ekipy w stawce. 

2022/03/mg-8623-jpg_6231c063a378d

Adrian Wołejszo to 30-latek pochodzący z Ostrołęki. Jest bardzo pewnym punktem Rzekunianki. Występuje w drużynie od sezonu 2015/2016. Jest jej kapitanem. Zawodnik najlepiej czuje się jako środkowy obrońca, a jesienią udowodnił, iż nie jest mu obce strzelanie goli. Zdobył ich aż pięć. Jak podkreśla trener Rzekunianki Rzekuń Bartłomiej Jezierski, zawodnik miał duży wkład w awans, który jest niewątpliwie sukcesem dla takiego klubu jak Rzekunianka. Jest również dobrym zawodnikiem, ale jeszcze lepszym człowiekiem. 

Nagrodę wręczyli: wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak oraz właściciel firmy Lus-ar Paweł Malinowski.

- Chciałbym podziękować wszystkim za głosy. Wiem, że na moją osobę głosowało grono znajomych, przyjaciół, rodzina oraz koledzy z Rzekunianki Rzekuń. Dziękuję - mówi Adrian Wołejszo, zawodnik ekipy z Klasy Okręgowej.

W szóstej edycji plebiscytu 76 kandydatek i kandydatów walczyło o miano najpopularniejszego Sportowca Roku 2021 w Regionie. W sumie czytelnicy oddali niemal 10 tys. głosów. 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.