Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2021. Robert Niedzwiecki Działaczem Roku (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 dokonała wyboru laureatów nagród w różnych kategoriach. Bardzo ważne wyróżnienie z rąk redaktora naczelnego portalu Moja Ostrołęka Krzysztofa Chojnowskiego trafiło w ręce Roberta Niedzwieckiego, który został uznany Działaczem Roku 2021.

2022/03/mg-8642-jpg_6234d3a0b45de

Robert rozpoczynał swoje działanie wiosną 2017 roku od małej wsi, w której mieszka.  Dba o to, by codzienne życie na wsi było proste i radosne, a mieszkańcy aktywni. Promuje zdrowy styl życia i rozwój fizyczny najmłodszych. Jest członkiem i sympatykiem wielu organizacji i stowarzyszeń oraz inicjatorem licznych wydarzeń i projektów. Jest bardzo aktywny w internecie.

Stoi na czele prężnego stowarzyszenia, którego celem jest przede wszystkim aktywizacja lokalnej społeczności. Jego nadrzędnym celem jest to, by ludzie byli zadowoleni z miejsca, w którym mieszkają. Jako aktywny prezes z pewnością podzieli się dziś z nami swoimi refleksjami na temat wielu wydarzeń organizowanych dla mieszkańców powiatu ostrołęckiego.

- Jestem sołtysem Obierwi w gminie Lelis. Moje działania sa bezgraniczne, mnie ważne dla kogo. Najważniejsze, żeby coś się działo. Wszystko na cześć Kurpik - mówi Robert.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.