Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2021: Rafał Załęski Animatorem Sportu (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcie w plebiscycie Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę dla Animatora Sportu 2021. Odebrał ją Rafał Załęski z Uczniowskiego Klubu Sportowego Future is Now.

2022/03/mg-8647-jpg_6236f4da11ddc

Nagrodę dla Animatora Sportu 2021 wręczyli: dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej Michał Kulesza oraz dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce Arkadiusz Dobkowski.

Animatorem sportu w 2021 roku została osoba, która od kilkunastu lat z powodzeniem organizuje imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rafał Załęski jest wielkim pasjonatem piłki nożnej i z ogromnym entuzjazmem organizuje zawody dla najmłodszych, korzystają ze wsparcia Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Najbardziej znanymi projektami są imprezy Pokonaj Mistrza i Futbol Drybling Cup. Jednocześnie pracuje jako animator na orliku, gdzie przeprowadza szereg zajęć dla dzieci i młodzieży, a także angażuje ich w szereg projektu pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Na orliku przygotował specjalną strefę e-sport, gdzie młodzież może spotkać się i zmierzyć w piłkarskich zmaganiach, grając w popularną grę FIFA. Do Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego ściągnął także stoły do nowej dyscypliny sportu, jaką jest Teqball.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.