Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2021: Rafał Załęski Animatorem Sportu (wideo)

Znamy kolejne rozstrzygnięcie w plebiscycie Sportowca Roku 2021. Kapituła przyznała nagrodę dla Animatora Sportu 2021. Odebrał ją Rafał Załęski z Uczniowskiego Klubu Sportowego Future is Now.

2022/03/mg-8647-jpg_6236f4da11ddc

Nagrodę dla Animatora Sportu 2021 wręczyli: dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej Michał Kulesza oraz dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce Arkadiusz Dobkowski.

Animatorem sportu w 2021 roku została osoba, która od kilkunastu lat z powodzeniem organizuje imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rafał Załęski jest wielkim pasjonatem piłki nożnej i z ogromnym entuzjazmem organizuje zawody dla najmłodszych, korzystają ze wsparcia Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Najbardziej znanymi projektami są imprezy Pokonaj Mistrza i Futbol Drybling Cup. Jednocześnie pracuje jako animator na orliku, gdzie przeprowadza szereg zajęć dla dzieci i młodzieży, a także angażuje ich w szereg projektu pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Na orliku przygotował specjalną strefę e-sport, gdzie młodzież może spotkać się i zmierzyć w piłkarskich zmaganiach, grając w popularną grę FIFA. Do Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego ściągnął także stoły do nowej dyscypliny sportu, jaką jest Teqball.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.