Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2021. Znamy najlepszą imprezę w poprzednim roku (video)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2021 uznała X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu organizowane przez klub Piątka Ostrołęka za Imprezę Roku. Nagrodę z rąk dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego Mariusza Popielarza oraz prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomieja Pieńkowskiego odebrał prezes klubu Adam Kurpiewski. 

2022/03/mg-8650-jpg_6236f55beaf05

Niezwykle święto pływania w Ostrołęce trwa już od dziesięciu lat. Historia to blisko czterysta zawodniczek i zawodników biorących udział w zawodach, reprezentanci kilku województw i niezliczona ilość rekordów, które padły w mistrzostwach. Dzięki pracy osób, na których czele stoi prezes Uczniowskiego Klubu Piątka w Ostrołęce dzieci i młodzież z miasta mają możliwość rywalizacji w zawodach z reprezentantami zawodnikami z różnych zakątków Polski. 

- Chciałbym podziękować kolegom - trenerom. Dziękujemy prezydentowi miasta oraz staroście. Cieszymy się, że nasza impreza została wyróżniona. Ostatnie mistrzostwa to ponad 450 zawodników i zawodniczek. Już w październiku zapraszamy na kolejne zawody - mówi Adam Kurpiewski, prezes UKS Piątki Ostrołęka.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.