Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Sportowiec Roku 2021. Karolina Grzeszczyk Sportowym Odkryciem Roku (wideo)

Zawodniczka ma za sobą świetny sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka, którego jest wychowanką. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów świetnie zaprezentowała się w kluczowych imprezach sezonu letniego i trafiła do reprezentacji Polski.

2022/03/mg-8665-jpg_6236fa63b98a1

Karolina Grzeszczyk wywalczyła złoty medal podczas 53. Mistrzostw Polski do lat 18 we Włocławku. 18-latka z gminy Olszewo-Borki okazała się najlepsza w konkursie rzutu dyskiem. Podopieczna Katarzyny i Konrada Szusterów w drugiej próbie uzyskała 40,17 m i zanotowała największy sukces w karierze. Zawodniczka OKLA dzięki świetnej postawie w Mistrzostwach Polski została powołana do reprezentacji Polski na mecz w Brnie z udziałem Czech, Słowacji, Węgier i naszej drużyny. W najlepszym podejściu uzyskała 36,53 m. Był to jej drugi rezultat w sezonie. 

Nagrodę przyznaną w kategorii Sportowe Odkrycie Roku 2021 wręczyli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz prezes firmy Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak. Wyróżnienie w imieniu Karoliny odebrał jej klubowy trener - Konrad Szuster.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.