Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki

14 razy wchodzili na podium

Po raz kolejny przedstawiciele Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w turnieju organizowanym przez Klub Karate w Lubawce. Podopieczni Radosława Grabowskiego aż 14 razy wchodzili na podium.

2022/04/img-2900-jpg_6263abd1d933b

Ewa Pasek wywalczyła złoto w kata oraz srebro w kumite. Alicja Kwiatkowska została mistrzynią w kumite oraz odebrała srebro w kata. Kacper Podbielski,  Aleksander Cydejko, Damian Cymerman, i Kacper Zadrożny wywalczyli pierwsze miejsca w kumite.

Szymon Dziełak, Izabella Trochimiak i Przemysław Wielądek sięgnęli po srebro, zaś Michał Księżopolski, Alicja Jaworska i Julia Rębowska stanęli na trzecim miejscu podium i otrzymali brązowe medale.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zdobył czwarte miejsce drużynowo. W zawodach wzięło udział 280 zawodników z 17 klubów z Polski oraz z Czech. Organizatorem zawodów był sensei Adam Kopeć z Fight Club Lubawka. Podczas zmagań sensei Radosław Grabowski pełnił funkcję sędziego. Start w zawodach w Lubawce był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków miasta Ostrów Mazowiecka.