Opublikowano . Powiat ostrowski | Firmy i instytucje | ZGK


Wkrótce wspólne sprzątanie z ZGK w Ostrowi Mazowieckiej

Dzień Ziemi to międzynarodowe święto, które w tym roku przebiega pod hasłem "Zainwestuj w naszą planetę".

2022/04/plakat-dz-724x1024-jpg_6266a79a6f97e Fot. Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej

W sposób świadomy zaczynamy inwestować oraz działać w celu ochrony przyrody i klimatu. Segregujemy śmieci, ograniczamy ilości plastiku, oszczędzamy energię, włączamy się w akcje ekologiczne. Dzień Ziemi to dobra okazja, żeby spotkać się ze znajomymi, sąsiadami i zrobić "COŚ" dla środowiska.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej zachęca do wspólnego sprzątania najbliższych okolic i miejsc, w których podrzucane są śmieci. Dla szkół, przedszkoli oraz gmin ZGK przygotował specjalną propozycję wspólnego sprzątania.

Zakład zapewnia rękawice, worki, a także odbiór zebranych śmieci. W podziękowaniu za działania dla Ziemi można otrzymać od ZGK w Ostrowi Mazowieckiej sadzonki kwiatów.

W Ostrowi Mazowieckiej akcja wspólnego sprzątania zaplanowana jest na 6 maja 2022 br.

Zgłoszenia i informacje pod numerem telefonu 660 502 860.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.