Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Marcin Majewski. Fighter z małej wioski wystąpi na wielkim ringu. Właśnie spełnia swoje marzenia

Przed zawodnikiem Academii Gorila Ostrów Mazowiecka duże wyzwanie. Już w sobotę wystąpi podczas gali HFO 12, która odbędzie się w Ostrołęce.

2022/05/majewski-jpg_62755dd9cf43b

27-latek w walce otwarcia spotka się z Michałem Firutem z klubu Fight Point Biała Podlaska. Podopieczny Michała Kuleszy liczy na dobry występ i wygraną w organizacji, w której zawsze chciał występować. 

Majewski pochodzi z małej wioski Modlinek w gminie Wąsewo. - Jestem gotowy do walki. Rywal jest rozpracowany. Zajął się tym trener Michał Kulesza. Plan jest prosty - chcę wygrać. Jak to będzie wyglądało - pokaże ring - mówi Marcin.

Zawodnik "Goryli" będzie miał spore wsparcie. - Z Ostrowi Mazowieckiej jedzie ponad sto osób. Będzie głośno i wszyscy moi znajomi, przyjaciele, osoby z rodziny będą trzymać kciuki, bym to właśnie ja wyszedł z ringu w roli zwycięzcy - dodaje.

Dla Majewskiego to czwarta walka zawodowa. - W przygodzie amatorskiej stoczyłem dużo bojów, ale szczerze to już się pogubiłem z liczeniem. Najważniejsze, że teraz biję się dla HFO. Dla mnie to spełnienie marzeń. Dopinam swego. Jestem gotowy na wyzwanie - kończy.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.