Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Gala HFO 12. Szczuczyński: "Kurde, chciałbym tu kiedyś zawalczyć". Marzenia się spełniają

Przemysław Szczuczyński ma 18 lat. Pochodzi z Komorowa. Już jutro zawodnik Academii Gorila Ostrów Mazowiecka zawalczy na gali HFO 12 w Ostrołęce. 

2022/05/fotoram-io-94-jpg_62757c9f7e096

Rywalem Przemka w Super Fights będzie Wiktor Dmochowski z Ostrołęka Fight Academy. - Mój przeciwnik jest mi dość znajomy. Wielokrotnie brałem udział w sparingach w Ostrołęce, gdzie to właśnie z Wiktorem krzyżowałem rękawice. Już wtedy czułem, że chciałbym spotkać się z nim w ringu, ponieważ jest bardzo ułożonym zawodnikiem - mówi.

Szczuczyński wie, co ma zrobić w ringu. - Planem na walkę jest po prostu zwycięstwo. Dołożę wszelkich starań, aby doszło do uniesienia mojej ręki w białym ringu HFO - dodaje.

Zawodnik "Goryli" będzie miał solidne wsparcie. - Mieliśmy do dyspozycji ponad sto biletów. Wszystkie wejściówki rozeszły się w błyskawicznym tempie. W Ostrołęce pojawi się sporo publiczności od nas. Nie zabraknie moich znajomych, przyjaciół oraz członków rodziny - przyznaje.

Szczuczyński wie, że przed nim duże wyzwanie. - Będzie to moja dziesiąta walka w życiu. Jestem bardzo zmotywowany, aby pokazać co potrafię, mimo niezbyt dużego bilansu bojów. HFO to bardzo duże wydarzenie samo w sobie. Miałem okazję pojechać na HFO w Bielanach. Zrobiło na mnie mega wrażenie. Pamiętam do dzisiaj jak powiedziałem mojemu bratu: "Kurde, chciałbym tu kiedyś zawalczyć". Jak widać, marzenia się spełniają - kończy.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.