Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Pozostałe


Wkrótce V Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie

To już piąta edycja Biegu Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie "Ostrów Biega" pod Patronatem Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka, a współorganizatorem jest 22. Wojskowy Ośrodek Kartograficzny w Komorowie.

2022/05/5-bieg-fot-ostrow-biega-jpg_627b8bb98d80f Fot. Ostrów Biega / Facebook

V Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie odbędzie się już 28 maja. Celem tego wydarzenia jest upowszechnienie biegania jako najprostszej formy ruchu, a także promowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Gminy Ostrów Mazowiecka i okolic. Start zawodników biegu głównego nastąpi o godz. 10.00.

Organizatorzy zaplanowali bieg główny na dystans 10 km oraz Nordic Walking na dystans 5 km.Trasa oznaczona będzie znakami pionowymi co jeden kilometr.  W biegu głównym może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu biegu ukończy 16 lat.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej https://protimer.pl/bio/932/5bieg-pamieci-absolwentow-szkoly-podchorazych-piechoty-w-komorowie/register. Zgłoszenia online przyjmowane będą do 25 maja br., po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.