Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe


Power Challenge 2022! (zdjęcia)

Święto sportów siłowych w Ostrowi Mazowieckiej przypadło na dzień 21 maja. Sportsmeni, sportsmenki i obserwatorzy zgromadzeni na wielofunkcyjnym obiekcie Omega/parku Street Work brali udział w siódmej edycji Power Challenge.

2022/05/power-challenge-fot-miejski-osrodek-sportu-i-rekreacji-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_628cb12662551 Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej / Facebook

Rywalizacja, możliwość sprawdzenia samego siebie, a wszystko połączone z rodzinną atmosferą i klimatem fair play. Data 21 maja przez wielu mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej była długo wyczekiwana. To właśnie ten dzień był areną do zaprezentowania swoich sportowych możliwości.

Udział w VII edycji Power Challenge mógł wziąć dosłownie każdy. Najmłodsi rywalizowali w swojej kategorii wiekowej pokonując tor przeszkód przygotowany przez Academie Gorilla Ostrów Mazowiecka, nazwany "Gorylowy tor dla dzieci".

Podczas pierwszej konkurencji zawodnicy zmagali się m.in. z: pompkami na poręczach oraz podciąganiem na drążku. W kolejnej konkurencji, podczas rundy pierwszej uczestnicy zawodów zobowiązani byli do wykonana pięciu ćwiczeń. Następnie odbył się sprint o długości pięćdziesięciu metrów. Do rundy finałowej zakwalifikowały się cztery osoby z najlepszym czasem. Podczas tej konkurencji zawodniczki i zawodnicy zmierzyli się m.in. z: wyciskaniem żołnierskim oraz burpess.

Kategorie:

 • Crossfit mężczyźni

 • Crossfit kobiety

 • Sporty walki mężczyźni

 • Sporty walki kobiety

 • Służby mundurowe mężczyźni

 • Służby mundurowe kobiety

 • Gorylowy tor

Kategoria CHALLANGE kobiety:

 1. Kamila Kubik
 2. Agata Zyśk
 3. Iwona Han

Kategoria CHALLANGE mężczyźni:

 1. Paweł Koszykowski
 2. Dawid Sawicki
 3. Paweł Remiszewski

Kategoria CHALLANGE służby mundurowe:

 1. Rafał Wolwark
 2. Aleksander Saracen
 3. Mateusz Nasiadka

GORYLOWY TOR PRZESZKÓD w kategorii do 7 lat:

 1. Kacper Szelaszuk, 
 2. Ksawery Gołębiowski,
 3. Kacper Kabat.

GORYLOWY TOR PRZESZKÓD w kategorii 8+:

 1. Mateusz Markowski,
 2. Adamem Gajewskim,
 3. Tadeusz Giziński.

4 wyróżnienia powędrowały do:

 • Laury Dziewulskiej Damira,
 • Ines Bałazy,
 • Krzysztofa Godlewskiego. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Power Challenge 2022! (zdjęcia)

1/9
2/9
3/9
4/9
5/9
6/9
7/9
8/9
9/9

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.