Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

MKS Małkinia poradzi sobie w Zbuczynie? Małkiński: Jedziemy z myślą przywiezienia punktów

Gracze Kamila Małkińskiego chcą przełamania. Może to się wydarzyć o godz. 17:00, kiedy to nasi rozpoczną wyjazdowy bój z Wektrą Zbuczyn.

2022/03/mks-malkinia-jpg_623e085377a8a

- Sytuacja kadrowa na ten mecz nie jest optymalna. Brakuje kilku kluczowych zawodników, ale są zmiennicy, którzy będą mieli okazję zagrać od od pierwszej minuty - mówi szkoleniowiec.

Ekipa MKS Małkinia przed tygodniem zremisowała 1:1 ze Zrywem Sobolew. Gola niedługo po przerwie zdobył Michał Zawistowski. Jeszcze w pierwszej połowie czerwoną kartkę obejrzał Kamil Suszczyński. - Było ciężko, ale prowadziliśmy do 85 minuty. Straciliśmy gola, ale w doliczonym czasie gry bramkarz gości w niesamowity sposób obronił strzał Michała oraz dobitkę. To była parada sezonu - dodaje.

Dzisiaj rywalem naszych będzie siódma drużyna w tabeli - Wektra Zbuczyn. Jesienią padł wynik 3:3. - Zapowiada się ciężka przeprawa, ale jedziemy z myślą o przywiezieniu punktów - kończy Małkiński.