Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Już w niedzielę odbędzie się Piknik Lotniczy z okazji Dnia Dziecka w Grądach!

Już w niedzielę z okazji Dnia Dziecka odbędzie się piknik organizowany przez Centrum Szkolenia Lotniczego Technikum Lotnicze w Nagoszewie. Główną atrakcją będą koncerty znanych zespołów.

2022/05/pawel-burczyk-zaprasza-na-dzien-dziecka-ze-szkola-lotnicza-w-nagoszewie-fot-csl-technikum-lotnicze-w-nagoszewie-jpg_628356ba8547d Fot. CSL Centrum Szkolenia Lotniczego w Nagoszewie / Facebook

W niedzielę 29 maja wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 na lotnisku w Grądach. Na scenie wystąpi m.in. zespół DEJW oraz Luka Rosi, którzy są jednymi z najlepszych reprezentantów muzyki disco polo w młodym pokoleniu. Dodatkowo uczestników wydarzenia rozbawi Szymon Jaworski podczas występu stand-up.

Miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać wystawę samochodów, motocykle, auta tuningowe oraz ciężarówki. Podczas wydarzenia przewidziane są również loty widokowe, a także balon na uwięzi. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekać będą atrakcje dla dzieci.

Na pikniku pojawią się wyjątkowi goście m.in. aktorzy oraz piosenkarze.

Problemy z transportem w dniu wydarzenia rozwiązuje firma Przewóz Osób Marek Siedlecki, która dowiezie chętnych na imprezę. Autobusy będą kursować co pół godziny pomiędzy Ostrowią - przystankiem PKS, a lotniskiem w Grądach, dzięki czemu dojedziecie prosto na piknik.

Szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia znajdują się w artykule na naszym portalu: https://www.ostrowmaz24.pl/art/40280/pawel-burczyk-zaprasza-na-dzien-dziecka-ze-szkola-lotnicza-w-nagoszewie-wideo

Zobacz gazetkę Lidla

Wasze opinie

Czytelnik   09:45, 26.05.2022

Z Ostrowi a dokładniej można wiedzieć jakiego miejsca?

Czytelnik   10:36, 26.05.2022

Z przystanku pks

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.