Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


OKKK z workiem medali przed własną publicznością (zdjęcia)

Niemal 300 zawodniczek i zawodników wystartowało w międzynarodowej imprezye - Open Ikak Polan Championship - XVII Turnieju Karate Kyokushinkai, który odbył się w Ostrowi Mazowieckiej. 

2022/05/dsc-0461-jpg_628e4bf543fd1

Wszyscy podkreślali świetną organizację oraz wysoki poziom zmagań. Nasi z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai w klasyfikacji generalne wywalczyli aż 37 medali. Podopieczni Radosława Ostrowskiego 9 razy wchodzili na najwyższy stopień podium, tyle samo wywalczyli srebrnych medali oraz aż 19 krążków brązowych. Najlepsza okazała się reprezentacja Litwy (12 złotych, 9 srebrnych i 10 brązowych medali).

kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
1. Kijas Karolina / Kyokushin Team Wasilków
2. Aronowicz Maja / Kyokushin Team Wasilków
3. Liepiņa Enija Marta / Latvian National Team
3. Nahodkina Valerija / Latvian National Team

kadetki 10 - 11 lat - 30 kg
1. Sochoń Nadia / Kyokushin Team Wasilków
2. Tokarska Julia / Kyokushin Team Wasilków
3. Uliana Kudria / Latvian National Team

kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
1. Martseniuk Polina / Latvian National Team
2. Cichocka Martyna / KS Budokai Lublin
3. Lepiarz Emilia / KS Budokai Lublin
3. Zalewska Maja / UKS Pancerni

kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
1. Krilova Anna / Latvian National Team
2. Hoheisel Dominika / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
3. Buława Zuzanna / KS Budokai Lublin

młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg
1. Łysik Marta / KSW Bushi
2. Dąbrowa Zuzanna / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
3. Wrzosek Natalia / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
3. Zych Hanna / Akademia Sztuk Walki Siedlce
5. Fijałkowska Ariana / UKS Pancerni
6. Łukasiuk Maria / Akademia Sztuk Walki Siedlce
7. Maciorowska Dominika / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki

młodziczki 12 - 13 lat - 45 kg
1. Belavina Milana / Latvian National Team
2. Rogowska Iga / Klub Karate Shinkyokushin Kazoku
3. Molska Maja / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
3. Pluta Zuzanna / KSW Bushi
5. Jankowska Magdalena / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki
6. Pasek Zuzanna / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
7. Sośniak Martyna / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
8. Stefanowicz Zuzanna / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski

młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
1. Oliwia Osica / KSW Bushi
2. Głębicka Helena / Klub Karate Shinkyokushin Kazoku
3. Gazda Maja / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME

młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg
1. Skorek Angelika / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
2. Błąkała Gabriela / Radomska Akademia Kyokushin Karate
3. Łopato Zuzanna / Kyokushin Team Wasilków
3. Iwan Zuzanna / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
5. Majkowska Oktawia / KS Budokai Lublin
6. Farbiszewska Sandra / KS Budokai Lublin
7. Mroczek Malwina / Akademia Sztuk Walki Siedlce

juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
1. Sieradzka Amelia / KSW Bushi
2. Oleksiak Maja / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
3. Sokół Wiktoria / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
3. Koch Aleksandra / KSW Bushi
5. Smorońska Nikola / Limanowski Klub Kyokushin Karate
6. Nejfeld Zuzia / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
7. Kanoza Nikola / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
8. Gołębiowska Natalia / Radomska Akademia Kyokushin Karate

juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
1. Aleksandrowicz Wiktoria / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
2. Wolszczak Lena / Radomska Akademia Kyokushin Karate
3. Zelek Jagoda / Limanowski Klub Kyokushin Karate
3. Sadza Aleksandra / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
5. Stefaniuk Aleksandra / Akademia Sztuk Walki Siedlce
6. Stachnik Oliwia / UKS Pancerni
7. Klewek Julia / Akademia Sztuk Walki Siedlce

juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
1. Wiśniewska Zuzanna / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
2. Łapińska Maria / Kyokushin Team Wasilków
3. Dąbrowska Kamila / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
3. Bobrowska Kinga / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria

juniorki 16 - 17 lat - 55 kg
1. Pasek Ewa / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
2. Rudnicka Julia / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK

juniorki 16 - 17 lat - 65 kg
1. Kempista Weronika / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
2. Arinina Wiktoria / KSW Bushi

kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
1. Tyszka Igor / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
2. Gabrens Dominiks / Latvian National Team

kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
1. Bereznevs Akims / Latvian National Team
2. Delmanowicz Mateusz / KS Budokai Lublin
3. Bimbiruls Arturs / Latvian National Team
3. Bazarovs Mirlans / Latvian National Team
5. Arciszewski Leon Grzegorz / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski

kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
1. Milewski Cyprian / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
2. MAKOVEJEVS KIRILS / Latvian National Team

kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
1. Lipka Aleksandrs / Latvian National Team
2. Siejka Antoni / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski

kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
1. DANYLO PANCHENKO / Latvian National Team
2. CIRCĀNS TREVISS / Latvian National Team
3. Nawrocki Wiktor / UKS Pancerni

kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
1. Kalnītis  Mihaels / Latvian National Team
2. Nesterow Radosław / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
3. Bazarovs Kabirs / Latvian National Team

kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
1. Bimbiruls Roberts / Latvian National Team
2. Biczyk Adrian / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
3. Wójcik Antoni / Limanowski Klub Kyokushin Karate
3. Karwat Aleksander / KS Budokai Lublin
5. Litwiniak Filip / Akademia Sztuk Walki Siedlce
6. Kliczek Michał / Akademia Sztuk Walki Siedlce
7. Dąbrowski Tomasz / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK

kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
1. Cymerman Damian / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
2. Skiepko Szymon / Kyokushin Team Wasilków
3. Szawarejko Oliwier / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
3. Shkuratau Aleksejs / Latvian National Team
5. Gałan Norbert / KS Budokai Lublin
6. Dolgijs Arsenijs / Latvian National Team
7. Rutkowski Filip / KSW Bushi

młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
1. Liepiņš Miks / Latvian National Team
2. KĻEPACKIS ARTŪRS / Latvian National Team
3. Montewka Samuel / Akademia Sztuk Walki Siedlce

młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
1. Pawlik Nikodem / KSW Bushi
2. Delmanowicz Bartosz / KS Budokai Lublin
3. Pawluk Bartosz / KS Budokai Lublin
3. Wilczyński Filip / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
5. Nakwaski Jakub / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
6. Adamski Jakub / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
7. Kliczek Bartek / Akademia Sztuk Walki Siedlce

młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
1. Polak Błażej / KSW Bushi
2. Piórkowski Igor / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
3. Wielądek Przemysław / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Strzelczyk Kacper / UKS Pancerni
5. LAPTIEV MYKOLA / Latvian National Team
6. Stefanowicz Michał / KS Budokai Lublin
7. Radzki Szymon / KS Budokai Lublin
8. Dmytrenko Ihor / KSW Bushi

młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
1. HORBATOVSKYI NAZAR / Kazoki
2. Liepiņš Leo / Latvian National Team
3. Radzki Bartosz / KS Budokai Lublin
3. Koćmierowski Wojciech / SCK BIAŁYSTOK
5. Kwiatkowski Kuba / UKS Pancerni
6. Kwasiborski Adam / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
7. Siwiak Paweł / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
8. Chotkowski Tomasz / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME

młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
1. Król Bartosz / KS Budokai Lublin
2. Meļņikovs Kirils / Latvian National Team
3. Akacki Mateusz / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Maciński Marcel / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
5. Bator Kuba / UKS Pancerni
6. Dorosz Franciszek / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 45 kg
1. Gailis Ričards Rūdolfs / Latvian National Team
2. Dyrek Szymon / Limanowski Klub Kyokushin Karate

juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
1. Pękala Alan / Limanowski Klub Kyokushin Karate
2. Byszewski Maciej / Akademia Sztuk Walki Siedlce
3. Wojtyła Rafał / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
3. Kempisty Olgierd / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
1. Chotkowski Paweł / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME
2. Chodnicki Cezary / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
3. Zych Szymon / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
3. Kowalski Tomasz / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
5. BUTENKO ILLIA / Latvian National Team

juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 65 kg
1. Starosta Franciszek / SCK BIAŁYSTOK
2. Bulanda Brajan / Limanowski Klub Kyokushin Karate
3. Drewnik Norbet / UKS Pancerni
3. Bangura Daniło / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
5. Byczuk Kuba / Akademia Sztuk Walki Siedlce
6. Wójcik Adam / UKS Pancerni
7. Podbielski Kacper / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
8. Sakowicz Patryk / Akademia Sztuk Walki Siedlce

juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg
1. Cydejko Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
2. Daniels Trabo / Latvian National Team
3. Fabrycki Szymon / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki

juniorzy 16 - 17 lat - 70 kg
1. Struski Filip / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK
2. HORBATOVSKYI VLADYSLAV / Kazoki
3. Czerwiec Szymon / "Satori" Klub Karate Kyokushinkai IFK

juniorzy 16 - 17 lat - 80 kg
1. Paryż Adam / UKS Pancerni
2. Nejfeld Filip / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

juniorzy 16 - 17 lat + 80 kg
1. Żmijewski Krystian / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
2. Kulesza Karol / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

Pomarańczowe Pasy
dzieci (dziewczęta) - 25 kg
1. Sieradzka Ania / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
2. Skuza Julia / Kyokushin Team Wasilków
3. Iwanowska Gabriela / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Rudnik Róża / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

dzieci (dziewczęta) - 30 kg
1. Matusiak Adrianna / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
2. Chomicz Patrycja / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
1. Bagińska Marysia / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
2. Tyszka Blanka / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
3. Danilczuk Zuzia / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
3. Borkowska Oliwia / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
5. Ostrowska Aleksandra / Kyokushin Team Wasilków

kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
1. Skorek Jessica / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
2. Sosnowska Alicja / KS Budokai Lublin
3. Kwiatkowska Alicja / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Mindak Aleksandra / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
5. Gołębiewska Kaja / Akademia Sztuk Walki Siedlce

kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
1. Kwasiborska Aleksandra / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
2. Adamczewska Anna / Kyokushin Team Wasilków
3. Rakoczy Anastazja / KS Budokai Lublin
3. Rakoczy Aurelia / KS Budokai Lublin
5. Kryczka Milena / Akademia Sztuk Walki Siedlce
6. Michalak Karolina / KS Budokai Lublin
7. Włodarczyk Lena / Warszawski Klub Kyokushin Karate

kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
1. Kalinowska Wiktoria / Kyokushin Team Wasilków
2. Sosnowska Maja / KS Budokai Lublin
3. Sienkiewicz Gabriela / Kyokushin Team Wasilków
3. Czerniawska Natalia / Radomska Akademia Kyokushin Karate
5. Karpiuk Justyna / UKS Pancerni
6. Kloczkowska Elżbieta / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
7. Bryska Magda / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
8. Germain Dahlia / Kyokushin Team Wasilków

kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
1. Capa Adrija Anete / Latvian National Team
2. Jałoszewska Katarzyna / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Arcimiuk Paulina / Kyokushin Team Wasilków
3. Jankowska Kinga / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki
5. Dróżka Julia / Akademia Sztuk Walki Siedlce

kadetki 10 - 11 lat + 45 kg
1. Plewko Tamara / KS Budokai Lublin
2. Macińska Dominika / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
3. Dąbrowska Wiktoria / UKS Pancerni
3. Kowalczyk Maja / KS Budokai Lublin

młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg
1. Stawinoga Klaudia / KS Budokai Lublin
2. Karwacka Julia / KS Budokai Lublin

młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
1. Marczak Patrycja / KS Budokai Lublin
2. Kłosińska Łucja / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
3. Radomska Kinga / KSW Bushi
3. Wójtowicz Adrianna / KS Budokai Lublin
5. Jaworska Alicja / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
6. Guzek Lena / Akademia Sztuk Walki Siedlce

młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg
1. Trochimiak Izabella / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
2. Rębowska Julia / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Zaboroś Lena / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

kadeci młodsi 5 - 6 lat - 25 kg
1. LANKOVSKIS REINIS / Latvian National Team
2. Dubrovskis Mikaels / Latvian National Team
3. Nahodkins Dominiks / Latvian National Team
3. Owczarek Aleks / UKS Pancerni
5. Bobrowski Wojciech / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
6. Gościniec Antoni / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
7. Liepiņš Edvards / Latvian National Team

kadeci młodsi 5 - 6 lat + 25 kg
1. Dyczewski Aleksander / SCK BIAŁYSTOK
2. Łepkowski Franciszek / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki

dzieci (chłopcy) 7 lat - 23 kg
1. Jóźwicki Bartosz / SCK BIAŁYSTOK
2. Hołownia Leon / SCK BIAŁYSTOK
3. Pacocha Natan / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Sieniuta Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
5. Zieliński Mateusz / Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria KIME

dzieci (chłopcy) 7 lat + 23 kg
1. Gryko Natan / Kyokushin Team Wasilków
2. Adamczewski Juliusz / Kyokushin Team Wasilków
3. Klok Maciej / Kyokushin Team Wasilków
3. Liepiņš Ragnars / Latvian National Team

kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
1. Khomenko Matviy / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN
2. Skłodowski Maciej / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Księżopolski Piotr / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Milewski Antoni / SCK BIAŁYSTOK
5. Wywióra Marcin / UKS Pancerni

kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
1. DUDEK Michal / KSW Bushi
2. Sielecki Jan / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Prokopczuk Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Puton Ernest / Radomska Akademia Kyokushin Karate
5. Bernacki Franek / Warszawski Klub Kyokushin Karate
6. Solovjovs Miroslavs / Latvian National Team
7. Jakubas Adam / Akademia Sztuk Walki Siedlce
8. Majczak Tymon / KS Budokai Lublin

kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
1. Gutowski Alan / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
2. Kubicki Marcel / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Lotter Dawid / KS Budokai Lublin
3. Śledziński Marcel / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
5. Łyszkiewicz Oskar / KSW Bushi
6. Leszczyński Franciszek / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
1. Księżopolski Michał / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
2. Młot Krzysztof / UKS Pancerni
3. Tkaczyk Wojciech / KS Budokai Lublin
3. Hordejuk Mateusz / KS Budokai Lublin
5. Matusiak Olgierd / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
6. Szustak Dawid / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
7. Koszycki Mateusz / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
8. Jaworski Błażej / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
1. Klok Mateusz / Kyokushin Team Wasilków
2. Zamąciński Jan / SCK BIAŁYSTOK
3. Szymański Miłosz / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Goleniowski Antoni / UKS Pancerni
5. Kuciński Szymon / SCK BIAŁYSTOK
6. Bryska Adam / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
1. Lubowicki Hubert / KSW Bushi
2. Skanis Edvards Endijs / Latvian National Team
3. Rudnik Roch / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Zadrożny Kacper / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
5. Cydejko Wiktor / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
1. Pachucki Tymoteusz / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
2. Chrzanowski Aleks / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
3. Paluszkiewicz Euzebiusz / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
3. Faliszewski Dawid / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
5. Głażewski Kacper / SCK BIAŁYSTOK
6. Dziełak Szymon / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
7. Mikulak Ignacy / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
8. Niemirka Szymon / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
1. Jóźwicki Michał / SCK BIAŁYSTOK
2. Zawisza Jakub / Klub Sportów Walki KYOKUSHIN

kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
1. Gontarczyk Jan / SCK BIAŁYSTOK
2. Sribnyi Mark / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
1. Sieniuta Maksymilian / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
2. Gąsienica Antoni / KSW Bushi

młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
1. Kuleszyk Mikołaj / KS Budokai Lublin
2. Piórkowski Jakub / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
3. Lipiński Olaf / UKS Pancerni

młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
1. Bondaruk Radosław / SCK BIAŁYSTOK
2. Banasiewicz Kacper / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
3. Skonieczny Hubert / UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria
3. Daņilovičs  Ņikita / Latvian National Team
5. Skolimowski Maks / Akademia Sztuk Walki Siedlce
6. Szabała Oliwier / KS Budokai Lublin
7. Niemirka Mateusz / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
8. Świderski Aleksander / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

Kata
Kata do 15 lat
1. Adamski Jakub / Skarżyski Klub Sportów Walki 'Kyokushin-Karate'
2. Polak Błażej / KSW Bushi

Kata pow. 15 lat
1. Kozłowska Katarzyna / SCK BIAŁYSTOK
2. Kwiatkowska Marta / SCK BIAŁYSTOK
3. Pasek Ewa / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

Zobacz gazetkę Lidla

Zobacz zdjęcia: OKKK z workiem medali przed własną publicznością (zdjęcia)

1/14
2/14
3/14
4/14
5/14
6/14
7/14
8/14
9/14
10/14
11/14
12/14

Wasze opinie

ezb   00:40, 27.05.2022

6 linijek testu zawiera 3 błędy: 1) imprezye - Open Ikak Polan -> imprezie - Open Ikak Poland 2) Radosława Ostrowskiego -> Radosława Grabowskiego 3) reprezentacja Litwy -> reprezentacja Łotwy Latvian oznacza łotewski, a nie litewski.

ezb   00:44, 27.05.2022

W Gazecie Podlasia napisali całkiem obszerny artykuł, i żadnego błędu nie popełnili wstyd ostrowmaz24.pl

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.